Cijena:
€3,49
Jedinična cijena:
€13,96 EUR/kg
Euro Isleri dvostruko pakovanje 250g
Cijena:
€3,99
Jedinična cijena:
€13,30 EUR/kg
Domaćica Original keksi 300g
Cijena:
€1,99
Jedinična cijena:
€15,92 EUR/kg
Eurocrem Euro Isleri 125g
Cijena:
€1,99
Jedinična cijena:
€15,92 EUR/kg
Vrhunski keksi sa filom od narandže i čokoladnom glazurom, 125g
Cijena:
€1,99
Jedinična cijena:
€4,98 EUR/kg
Kent Petit keksi 400g
Cijena:
€3,99
Jedinična cijena:
€9,98 EUR/kg
Karmela vafli 400g
Cijena:
€3,49
Bambi Lane mljeveni keksi - 300 g
Cijena:
€3,49
Lane Cookies - Bambi keks 300g
Hinweis: Produktabbildungen zeigen die Original-Artikel, teils mit KI erstellt bzw. KI-gestützt bearbeitet.Mehr erfahren