Cijena:
€3,99
Jedinična cijena:
€7,98 EUR/kg
Dukat Brzo & Fino vrhnje za kuhanje 20% masnoće
Ausverkauft
Cijena:
€4,29
Jedinična cijena:
€8,58 EUR/kg
Meggle pavlaka za kuhanje 20% m.m. – 500g
Cijena:
€5,99
Jedinična cijena:
€11,98 EUR/kg
Poljorad Paprika sa kajmakom i sirom 500 g
Ausverkauft
Cijena:
€7,99
Jedinična cijena:
€15,98 EUR/kg
Bosanski kajmak - Poljorad Domaci Travnički 500g
Ausverkauft
Cijena:
€7,49
Jedinična cijena:
€18,73 EUR/kg
Dimko dimljeni sir - kravlji sir 400g
Cijena:
€5,49
Jedinična cijena:
€18,30 EUR/kg
Poljorad Zarica Sir – geräucherter Käse 300 g
Hinweis: Produktabbildungen zeigen die Original-Artikel, teils mit KI erstellt bzw. KI-gestützt bearbeitet.Mehr erfahren