Balkanska hrana i sastojci za kuhanje

Polimark Senf Fine Fini – 500g
Cijena: €2,49 Jedinična cijena: €4,98 EUR/kg
Polimark fini senf – 500g
Vegeta Bio Würzmischung mit Gemüse 120g
Cijena: €3,49 Jedinična cijena: €29,08 EUR/kg
Vegeta organska mješavina začina s povrćem 120g
Ovako Pileći Ragu 200g
Cijena: €1,99 Jedinična cijena: €9,95 EUR/kg
Ovako Pileći Ragu 200g
Dukat Brzo & Fino Kochsahne 20% Fett
Cijena: €3,99 Jedinična cijena: €7,98 EUR/kg
Dukat Brzo & Fino vrhnje za kuhanje 20% masnoće
Ausverkauft
Meggle Kochsahne 20 % Fett – 500 g
Cijena: €4,29 Jedinična cijena: €8,58 EUR/kg
Meggle pavlaka za kuhanje 20% m.m. – 500g
Carska Kocka – Lomljeni šećer u kockama 750 g
Carska Kocka – Lomljeni šećer u kockama 750 g
Cijena: €3,79 Jedinična cijena: €5,05 EUR/kg
Carska Kocka – Lomljeni šećer u kockama 750 g
KolMix Gewürzmischung mit Gemüse 500g
Cijena: €3,49 Jedinična cijena: €6,98 EUR/kg
KolMix mješavina začina s povrćem 500g
Tuzla Salz 1kg
Cijena: €1,99 Jedinična cijena: €1,99 EUR/kg
Tuzlanska sol 1kg
Podravka Vegeta mješavina začina s povrćem – 250 g
Podravka Vegeta mješavina začina s povrćem – 250 g
Cijena: €3,49 Jedinična cijena: €13,96 EUR/kg
Podravka Vegeta mješavina začina s povrćem – 250 g
Klas Jufka Kore 500 g
Cijena: €3,49 Jedinična cijena: €6,98 EUR/kg
Klas Jufka Kore 500 g
Ausverkauft
Podravka Gemüsesuppe mit Nudeln – 58g
Cijena: €1,29 Jedinična cijena: €22,24 EUR/kg
Podravka povrtna supa s rezancima – 58 g
Ausverkauft
Vispak Domaća Čorba – 60g
Cijena: €1,69 Jedinična cijena: €28,17 EUR/kg
Vispak Domaća Čorba – 60g
Ausverkauft
Zvijezda Tomatenketchup Mild – 500g
Cijena: €2,99 Jedinična cijena: €5,98 EUR/kg
Zvijezda kečap od rajčice blagi – 500g
Polimark Majonez Delikates 500ml
Cijena: €3,99 Jedinična cijena: €7,98 EUR/kg
Polimark Majonez Delicates 500ml
Ausverkauft
Polimark Ketchup Mild Blagi – 500g
Cijena: €2,49 Jedinična cijena: €4,98 EUR/kg
Polimark Ketchup Blagi (Blagi) – 500g
Ausverkauft
Braško Hausgemachte Trahana mit Gemüse – 400 g
Cijena: €3,49 Jedinična cijena: €8,73 EUR/kg
Braško Domaća Trahana sa povrćem – 400 g
Ausverkauft
Jufka Teigblätter 450g für Baklava
Cijena: €3,99 Jedinična cijena: €8,87 EUR/kg
Jufka kore za baklavu 450g
Ausverkauft
Hinweis: Produktabbildungen zeigen die Original-Artikel, teils mit KI erstellt bzw. KI-gestützt bearbeitet.Mehr erfahren